Gmina Krościenko Wyżne
bip.gov.pl
Wyszukiwarka
pokaż wyszukiwarkę
schowaj wyszukiwarkę

Wyniki głosowania w wyborach do

Sejmiku Województwa Podkarpackiego

 

Okręg nr 5

 
Lp.
 
Nazwisko i imię
Liczba głosów w Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 1
Nr 2
Nr 3
Lista nr 1 – Komitete Wyborczy SLD
       1.        
KONIECZNY Janusz Kazimierz
15
9
9
       2.        
JUREK Andrzej
2
0
1
       3.        
SZCZEPAŃSKA Alicja Stanisława
9
1
2
       4.        
BORKOWSKI Marek
1
0
1
       5.        
ZYCH Marcin
4
0
2
       6.        
GŁOWA Józef
1
1
0
       7.        
GOMUŁKA Wojciech Jan
1
2
1
       8.        
ŁOKAJ Tadeusz Antoni
1
3
1
       9.        
SKUBISZ Józef Antoni
0
0
0
     10.      
PIĘKOŚ Mieczysław
5
2
3
     11.      
ZAJDEL Gabriel Jerzy
1
0
0
     12.      
HALERZ Maciej Grzegorz
0
0
0
     13.      
HADUCH Bartłomiej Grzegorz
1
1
1
     14.      
LIS Fryderyk Stanisław
1
2
0
     15.      
WINIARSKI Wojciech
0
0
0
     16.      
MICHAŁOWSKI Jerzy Andrzej
1
1
1
Lista nr 2 – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
       1.        
SZAJNA Józef
17
6
2
       2.        
FOLCIK Józef
1
0
0
       3.        
SOBIERAJ Dariusz Wojciech
356
233
168
       4.        
WYDRO Antoni Jan
1
0
0
       5.        
JARA Marianna
0
0
0
       6.        
CZERNECKI Andrzej Stefan
1
0
0
       7.        
WANIELISTA Dariusz Michał
0
0
0
       8.        
OWSIANY Zbigniew
0
1
0
       9.        
PIĘTA Mirosław Robert
0
0
0
     10.      
KOZDĘBA Renata Zofia
0
0
0
     11.      
BLUJ Dorota
0
0
1
     12.      
GRUSZKOŚ Józef
1
0
0
     13.      
CHOMYCZ Zbigniew
0
0
0
     14.      
PYKOSZ Ireneusz Hieronim
0
0
0
     15.      
SŁABIK Tadeusz
1
0
0
     16.      
KOMORNICKI Piotr
4
2
1
Lista nr 3 – Komitete Wyborczy PPP – Sierpień 80
       1.        
ŁABĘDZKI Wiesław
4
0
1
       2.        
PIĘKOŚ Krzysztof Piotr
3
1
1
       3.        
KUCHARSKI Zbigniew Stanisław
1
0
0
       4.        
RĄCZY Anna Elżbieta
1
0
1
       5.        
KOSYDAR Adam
0
1
0
       6.        
RACHWAŁ Mariusz Tomasz
1
0
0
Lista nr 4 – KW Platforma Obywatelska RP
       1.        
PRZYTOCKI Piotr Marian
90
42
39
       2.        
MIKLICZ Sławomir
1
0
0
       3.        
BORCZ Jerzy
24
17
4
       4.        
CZAJKA Andrzej Krzysztof
0
0
2
       5.        
TOPOLSKI Krzysztof Józef
2
2
0
       6.        
MYŚLIWIEC Roman Stanisław
1
0
0
       7.        
STELMACH Wojciech Józef
4
4
1
       8.        
LORENC Wojciech Piotr
2
0
3
       9.        
PIWOWAR Sylwia
0
0
1
     10.      
PACZKOWSKI Piotr Antoni
2
1
0
     11.      
ZAJĄC Andrzej Stanisław
3
0
2
     12.      
BŁAŻOWSKA Anna Urszula
1
1
1
     13.      
JASŁOWSKI Mieczysław
0
0
1
     14.      
RZOŃCA Sebastian Krzysztof
3
2
2
     15.      
DULJAN Andrzej Jacek
1
0
0
     16.      
SZCZEPAŃSKA Renata Marta
3
1
5
Lista nr 5 – KW Prawo i Sprawiedliwość
       1.        
RZOŃCA Bogdan Józef
52
26
31
       2.        
MAJCHROWICZ Tadeusz
12
5
9
       3.        
TUREK Władysław
2
6
11
       4.        
SUDOŁ Ewa Grażyna
9
2
4
       5.        
CIEPŁY Leszek
1
6
1
       6.        
NOWAK Czesław Władysław
7
9
0
       7.        
PIÓRO Tadeusz Wacław
0
1
0
       8.        
CIÓŁKOWSKI Janusz Józef
1
5
2
       9.        
CHILIK Dorota
3
4
12
     10.      
SOŁTYS Jerzy Stanisław
3
1
1
     11.      
RÓŻYCKA Ewa Jolanta
0
2
2
     12.      
ŻYŁKA Zygmunt Tomasz
1
0
0
     13.      
LEŃ Zbigniew
3
0
3
     14.      
LENART Zenon Józef
188
246
110
     15.      
BERKOWICZ Adam Roman
0
0
0
     16.      
KĘDRA Ryszard
1
0
3
Lista nr 6 – KW Krajowa Partia Emerytów i Rencistów
       1.        
NOWOSAD Aleksander
4
5
2
       2.        
KOBAK Kazimierz
0
0
0
       3.        
MĄCZYŃSKI Jerzy Stanisław
1
0
0
       4.        
SZCZUPIEL Anna Maria
0
0
1
       5.        
SOWA Andrzej
2
0
0
       6.        
SITEK-RYNDAK Dorota Elżbieta
1
0
1
       7.        
SÓWKA Józef
2
0
2
       8.        
TYLKA Dominika Małgorzata
1
0
2
       9.        
PONDO Aurelia Anna
1
0
0
     10.      
LECHFOROWICZ Alicja Maria
0
0
1
     11.      
KARWAT Kazimiera
2
0
0
     12.      
DROGON Anna Helena
0
0
0
     13.      
KURYJ Marian
0
0
0
     14.      
WILK Władysław Tadeusz
1
1
0
     15.      
ŁYSZCZAK Maria
1
0
0
     16.      
DROGON Magdalena Anna
1
0
0
Lista nr 7 – KW Przymierza Narodu Polskiego
       1.        
KRZANOWSKI Jan Franciszek
9
0
9
       2.        
TELMA Krzysztof Piotr
0
0
0
       3.        
PLACEK Mariusz Antoni
0
0
0
       4.        
MAŁEK Zofia
0
0
0
       5.        
URBAŃSKI Grzegorz Tadeusz
0
0
1
       6.        
PREISNER Jadwiga Maria
0
0
2
       7.        
WINNICKA-SAWCZUK Józefa
0
0
0
       8.        
PIKUŁA Kazimiera Anna
1
0
0
Lista nr 8 – KW NDP – Samoobrona Leppera
       1.        
SZUKAŁA Tadeusz
1
1
0
       2.        
MAŚNIK Bogusław
0
0
0
       3.        
PROROK Władysław
1
0
0
       4.        
BOROWIEC Tomasz Stanisław
0
0
0
       5.        
PODGÓRSKI Jacek Artur
0
2
2
       6.        
KOSMYK Łukasz Darian
0
0
0
       7.        
LEWANDOWSKI Rafał Bartłomiej
0
0
1
       8.        
CIEPLIK Wiesław Szymon
0
0
0
Lista nr 10 – KWW Ruch Wyborców Janusza Korwin-Mikke
       1.        
CIKOWSKI Piotr Jerzy
1
3
3
       2.        
GOLAŃSKI Janusz Damian
0
1
1
       3.        
CZECH Joanna Urszula
0
0
1
       4.        
KWOLEK Edyta Agata
1
1
0
       5.        
LORENS Jerzy Antoni
1
0
0
       6.        
STOMPEL Mikołaj Bogumił
0
0
0

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-23
Publikujący -

Wyniki głosowania w wyborach do

Rady Powiatu Krośnieńskiego

 

Okręg nr 6

 
Lp.
 
Nazwisko i imię
Liczba głosów w Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 1
Nr 2
Nr 3
Lista nr 2 – KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
       1.        
SEREDA Bolesław Stanisław
5
1
4
       2.        
CZĄSTKA Bożena Marta
25
7
1
       3.        
PATLEWICZ Janusz Władysław
0
1
5
       4.        
MARECKI Marek Marian
6
3
2
       5.        
MAZUR Krzysztof
18
20
39
       6.        
MARKIEWICZ Ryszard
0
3
1
       7.        
JURCZAK Andrzej
7
0
8
       8.        
TRYGAR Barbara
2
0
3
Lista nr 4 – KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
       1.        
FRYDRYCH Joanna Zofia
41
14
12
       2.        
GAWLIK Stanisława Helena
4
1
4
       3.        
WOŁEJSZA Paweł Rajmund
57
28
48
       4.        
BAJGER Urszula Jadwiga
8
2
5
       5.        
HABRAT Wiesław
8
5
23
       6.        
GOŁĄBEK Stanisław Franciszek
6
1
0
Lista nr 5 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
       1.        
GUZIK Andrzej
58
49
49
       2.        
SIRKO Teresa
3
0
10
       3.        
MERCIK Aleksander
8
6
2
       4.        
AFTANAS Marek
226
221
111
       5.        
LIPUT Lucyna
248
169
97
       6.        
BOREK Jan
3
0
0
       7.        
WRÓBEL Danuta
2
2
1
       8.        
SZYDŁO Maciej
9
20
3
Lista nr 12 – KWW WSPÓLNY DOM EUROPEJSKI3
       1.        
FRYDRYCH Joanna
8
7
0
       2.        
SKARSZEWSKI Bogdan Wojciech
0
3
0
       3.        
MAZUR Mateusz
6
1
6
       4.        
GÓRA Grzegorz
0
1
0
Lista nr 13 – KWW ”TWÓJ POWIAT’
       1.        
GOŁDA Agnieszka Justyna
13
7
7
       2.        
BYSTRAŃSKI Krzysztof
0
2
21
       3.        
SZYBKOWSKI Szymon Tadeusz
1
0
2
Lista nr 14 – KW STOWARZYSZENIA ”ROZWÓJ” W KROŚNIE
       1.        
OBODYŃSKI Marcin
2
4
1
       2.        
KACZOR Zofia
86
33
10
       3.        
ZATORSKA Izabela Mariola
16
16
14
       4.        
BYKOWSKI Antoni Stanisław
4
1
5
       5.        
WOJTUŃ Robert
20
59
10

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-23
Publikujący -

Wyniki głosowania w wyborach do

Rady Gminy Krościenko Wyżne

 

 
Lp.
 
Nazwisko i imię
Liczba głosów w Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 1
Nr 2
Nr 3
Okręg Wyborczy Nr 1
Lista nr 15 -  KWW FORUM SAMORZĄDOWE KROŚCIENKO WYŻNE
  1.  
DĘBIEC Antoni
200
X
X
  1.  
FILAR Marek
255
X
X
  1.  
PRAJSNAR Marek Józef
122
X
X
  1.  
PUDŁOWSKI Bolesław Jan
311
X
X
Lista nr 16 - KWW ”RZETELNIE I OD NOWA”
  1.  
GRZEBIEŃ Małgorzata
147
X
X
  1.  
LIPUT Stefan
105
X
X
  1.  
ZIĘBA Mieczysław
77
X
X
Lista nr 17 - KWW ”KRG”
  1.  
PRUGAR-NOWAK Agnieszka
195
X
X
  1.  
HEBDA Mieczysław
186
X
X
  1.  
WÓJCIK Robert
195
X
X
  1.  
DĘBIEC Józef
193
X
X
Okręg Wyborczy Nr 2
Lista nr 15 - KWW FORUM SAMORZĄDOWE KROŚCIENKO WYŻNE
  1.  
KIELAR Marzena Barbara
152
X
X
  1.  
PODKUL Waldemar Stanisław
114
X
X
  1.  
SOBIERAJ Beata Małgorzata
115
X
X
Lista nr 16 - KWW ”RZETELNIE I OD NOWA”
  1.  
BIEDKA Stanisław
81
X
X
  1.  
GAJ Tadeusz
58
X
X
  1.  
ŚWIDRAK Grażyna
62
X
X
Lista nr 17 - KWW ”KRG”
  1.  
LORENS Paweł
127
X
X
Okręg Wyborczy Nr 3
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SLD
  1.  
FLOREK Lucyna Katarzyna
X
64
X
Lista nr 5 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1.  
FRYDRYCH Edyta Beata
X
57
X
  1.  
PODKUL Mateusz Stanisław
X
84
X
  1.  
ZYGAROWICZ Anna
X
57
X
Lista nr 15 - KWW FORUM SAMORZĄDOWE KROŚCIENKO WYŻNE
  1.  
FOLTA Bernadeta
X
293
X
  1.  
FRYDRYCH Jacek
X
246
X
  1.  
MARSZAŁEK Edward
X
352
X
  1.  
OMACHEL Zdzisław Stanisław
X
317
X
  1.  
RONOWSKI Krzysztof Sławomir
X
213
X
Lista nr 16 - KWW ”RZETELNIE I OD NOWA”
  1.  
KASPERKOWICZ Piotr
X
164
X
  1.  
LIPUT Wiesław
X
169
X
  1.  
RAJCHEL Piotr Paweł
X
67
X
  1.  
URBAN Zbigniew Stanisław
X
74
X
Lista nr 17 - KWW ”KRG”
  1.  
BARAŃSKI Edward Józef
X
60
X
  1.  
DĄBROWSKI Edward
X
142
X
  1.  
SZMYD Władysław
X
134
X
  1.  
PELCZAR Marcin Szczepan
X
177
X
  1.  
FRYDRYCH Ryszard
X
111
X
Okręg Wyborczy Nr 4
Lista nr 5 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1.  
KULIGA Natalia Małgorzata
X
X
24
  1.  
LEŚNIAK Józef Edward
X
X
38
Lista nr 15 - KWW FORUM SAMORZĄDOWE KROŚCIENKO WYŻNE
  1.  
GOMÓŁKA Wiesław
X
X
198
  1.  
OMACHEL Jan Kazimierz
X
X
183
  1.  
PODKUL Krzysztof
X
X
251
Lista nr 16 - KWW ”RZETELNIE I OD NOWA”
  1.  
KRZYŻANOWSKI Andrzej
X
X
88
  1.  
KUŹNAR Lidia Elżbieta
X
X
39
  1.  
PÓŁCHŁOPEK Krystyna Maria
X
X
41
Lista nr 17 - KWW ”KRG”
  1.  
FRYDRYCH Sebastian
X
X
25
  1.  
ZAWOJSKA Małgorzata Anna
X
X
65
  1.  
PODKUL Marcin Piotr
X
X
92

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-23
Publikujący -

Wyniki głosowania w wyborach

Wójta Gminy Krościenko Wyżne

 

 
Lp.
 
Nazwisko i imię
Liczba głosów w Obwodowej Komisji Wyborczej
Nr 1
Nr 2
Nr 3
KWW FORUM SAMORZĄDOWE KROŚCIENKO WYŻNE
  1.  
OMACHEL Jan Marian
388
361
345
KWW ”KRG”
  1.  
PELCZAR Marcin Szczepan
394
226
80
KWW ”RZETELNIE I OD NOWA”
  1.  
ZYGAROWICZ Agnieszka Katarzyna
189
115
117

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-23
Publikujący -

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 w Krościenku Wyżnym

z siedzibą w sali Domu Ludowego w Pustynach, ul. Centralna 15 powołanej w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do rady gminy, rady powiatu i sejmiku województwa oraz wójta zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-18
Publikujący -

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Krościenku Wyżnym

z siedzibą w Szkole Podstawowej w Krościenku Wyżnym, ul. Szkolna 34 powołanej w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do rady gminy, rady powiatu i sejmiku województwa oraz wójta zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-18
Publikujący -

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Krościenku Wyżnym

z siedzibą w Samorządowym Przedszkolu w Krościenku Wyżnym, ul. Południowa 11 powołanej w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do rady gminy, rady powiatu i sejmiku województwa oraz wójta zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.
 

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-18
Publikujący -

UCHWAŁA nr 7/2010
Gminnej Komisji Wyborczej
w Krościenku Wyżnym

z dnia 4 listopada 2010 r.
 

w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Krościenko Wyżne w wyborach do rady gminy, rady powiatu i sejmiku województwa oraz wójta zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-04
Publikujący -

OBWIESZCZENIE
Gminnej Komisji Wyborczej
w Krościenku Wyżnym

z dnia 3 listopada 2010 r.
 

o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy w Krościenku Wyżnym zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-03
Publikujący -

OBWIESZCZENIE
Gminnej Komisji Wyborczej
w Krościenku Wyżnym

z dnia 3 listopada 2010 r.
 

o zarejestrowanych kandydatach na Wójta Gminy Krościenko Wyżne
w wyborach zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-03
Publikujący -

OBWIESZCZENIE
Gminnej Komisji Wyborczej
w Krościenku Wyżnym

z dnia 3 listopada 2010 r.
 

o przyznanych numerach dla list kandydatów komitetów wyborczych w wyborach do Rady Gminy w Krościenku Wyżnym zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-03
Publikujący -

INFORMACJA
Gminnej Komisji Wyborczej
w Krościenku Wyżnym


Na podstawie art. 19 ust. 3 – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547 z późn. zm.) informuję, iż w dniu 4 listopada 2010 r. o godzinie 8.30 w siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Krościenku Wyżnym (ul. Południowa 9, pok. nr 19) odbędzie się publiczne losowanie składu członków Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Krościenku Wyżnym i Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Krościenku Wyżnym.

 

Przewodnicząca Komisji
Alicja Fejkiel-Guzik

 


Krościenko Wyżne, dnia 2 listopada 2010 r.
 

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-02
Publikujący -

INFORMACJA
Gminnej Komisji Wyborczej
w Krościenku Wyżnym


Na podstawie art. 64o ust. 7 – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547 z późn. zm.) informuję, iż w dniu 3 listopada 2010 r. o godzinie 8.30 w siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Krościenku Wyżnym (ul. Południowa 9, pok. nr 19) odbędzie się losowanie numerów list komitetów wyborczych zgłaszających kandydatów na radnych w Gminie Krościenko Wyżne.


Przewodnicząca Komisji
Alicja Fejkiel-Guzik

 

Krościenko Wyżne, dnia 2 listopada 2010 r.
 

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-02
Publikujący -

Obwieszczenie

Wójta Gminy Krościenko Wyżne
z dnia 29 października 2010 roku

 

w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 roku.
 

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-11-02
Publikujący -

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-10-18
Publikujący -

 

KOMUNIKAT
Gminnej Komisji Wyborczej w Krościenku Wyżnym
z dnia 11 października 2010 roku
  

 

Gminna Komisja Wyborcza w Krościenku Wyżnym podaje do publicznej wiadomości informację o składzie Gminnej Komisji Wyborczej
w Krościenku Wyżnym, jej siedzibie i pełnionych dyżurach.

więcej
Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-10-12
Publikujący -

 

Gminna Komisja Wyborcza w Krościenku Wyżnym

 

Siedziba : Krościenko Wyżne, Urząd Gminy w Krościenku Wyżnym,
ul. Południowa 9, pok.19

 

Skład komisji:

Alicja Fejkiel-Guzik zam. Krościenko Wyżne

Bartosz Lorenc zam. Krościenko Wyżne

Bernadetta Szegda zam. Pustyny

Justyna Fejkiel zam. Krościenko Wyżne

Maria Zajdel zam. Krościenko Wyżne

Renata Śliwińska zam. Krościenko Wyżne

Wanda Michna zam. Krościenko Wyżne


 

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-10-09
Publikujący -

Komunikat Komisarza Wyborczego w Rzeszowie z dnia 21 września 2010 r.

o liczbie mieszkańców w poszczególnych gminach na obszarze województwa podkarpackiego.

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-10-08
Publikujący -

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 20 września 2010 r.

o głosowaniu przez pełnomocnika, w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-10-08
Publikujący -

Informacja
o prawie wybierania (czynnym prawie wyborczym) i prawie wybieralności
(biernym prawie wyborczym) w wyborach do rad gmin, rad powiatów i
sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i
prezydentów miast.

Załączniki:

Czynne i bierne prawo wyborcze Plik pdf 130.69 KB
Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-10-08
Publikujący -

Kalendarz wyborczy w związku z zarządzonymi na dzień 21 listopada 2010 r. wyborami do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw, Rady m. st. Warszawy i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast

Załączniki:

Kalendarz wyborczy Plik pdf 124.27 KB
Podmiot publikującyUrząd Gminy Krościenko Wyżne
WytworzyłAldona Żywiec - Redaktor BIP2010-10-08
Publikujący -
Urząd Gminy Krościenko Wyżneul. Południowa 9, 38-422 Krościenko Wyżne tel. (13) 431 51 90 email: urzad@kroscienkowyzne.pl
Wygenerowano: 16 sierpnia 2018r. 14:12:01
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.