Jesteś tutaj:
Zapytanie ofertowe w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na usługę polegającą na wykonaniu prac pielęgnacyjno–konserwatorskich dwóch drzew gatunku dąb szypułkowy, stanowiących pomniki przyrody, rosnących w Krościenku Wyżnym, przy ulicy Dworskiej, na nieruchomości oznaczonej identyfikatorem działki nr 2576.
ZMIANY:
| 2026-08-28 21:09:44: | Dodano plik Kroscienko Strona tytulowa pomniki 2026-1.pdf | ||||||||||||
| 2026-08-28 21:08:34: | Dodano plik KROSCIENKO Pomniki opis 2026-1.pdf | ||||||||||||
Więcej >>>
| |||||||||||||
Zapytanie ofertowe
Wójt Gminy Krościenko Wyżne na podstawie załącznika do Zarządzenia Nr 2/2026 Wójta Gminy Krościenko Wyżne z dnia 2 stycznia 2026 r. w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych o wartości niższej niż 170 000,00 zł w związku z art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.) zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na usługę
polegającą na wykonaniu prac pielęgnacyjno–konserwatorskich dwóch drzew gatunku dąb szypułkowy, stanowiących pomniki przyrody, rosnących w Krościenku Wyżnym, przy ulicy Dworskiej, na nieruchomości oznaczonej identyfikatorem działki nr 2576.
Data składania ofert:
2026-09-02 09:00:00
2026-09-02 09:00:00
powrót
Załączniki >>>
| Pliki: | |||||
| Lp. | Nazwa | Rozmiar | Typ | ||
| 1. | Zapytanie ofertowe | 444.03 Kb | ![]() |
||
| 2. | Załącznik nr 1 Formularz oferty | 56.50 Kb | ![]() |
||
| 3. | Załącznik nr 2 Oświadczenie | 32.50 Kb | ![]() |
||
| 4. | Załącznik nr 3 Projekt umowy | 87.00 Kb | ![]() |
||
| 5. | Załącznik nr 4 Klauzula RODO | 44.50 Kb | ![]() |
||
| 6. | Uchwala172-2026 | 194.29 Kb | ![]() |
||
| 7. | KROSCIENKO Pomniki opis 2026-1 | 324.27 Kb | ![]() |
||
| 8. | Kroscienko Strona tytulowa pomniki 2026-1 | 110.91 Kb | ![]() | ||









![[ X ]](/Layout/close-img.png)